31 results in search
$1,275,000
27
2205 Hickory St Louis MO 63104

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,182
Dom 259
$1,025,000
22
2211 Hickory St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,580
Dom 84
$849,000
44
No Address Listed St Louis MO 63104

Beds 10
Baths 8
Sq.Ft. 5,800
Dom 76
$835,000
-$15,000
43
2346 Albion Place St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,174
Dom 14
$775,000
52
1816 Hickory Street St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 3,542
Dom 5
$754,900
62
1911 Hickory Street St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,538
Dom 0
$745,000
70
1201 Mackay Place St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,030
Dom 22
$595,000
41
2745 Armand Place St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,422
Dom 6
$535,000
41
3241 Geyer Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,269
Dom 7
$529,900
47
2134 Nebraska Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,285
Dom 2
$524,900
59
3532 Victor Street St Louis MO 63104

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 4,287
Dom 268
$449,900
47
2520 California Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 3,386
Dom 15
$449,000
17
1906 Lasalle Street St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,218
Dom 80
$425,000
58
2416 S 18th Street St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,581
Dom 33
$425,000
90
2316 S 9th Street St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,508
Dom 35
$415,000
36
2640 Ann Avenue St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,496
Dom 0
$399,000
-$16,000
28
2241 Shenandoah Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,615
Dom 42
$375,000
50
2344 Rutger Street St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,768
Dom 3
$359,900
21
2318 Louisiana Avenue St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,700
Dom 14
$359,000
41
2011 Victor Street St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,100
Dom 36
$349,900
27
1002 1/2 Allen Avenue St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,151
Dom 189
$335,000
79
2018 Ann Avenue St Louis MO 63104

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,946
Dom 63
$335,000
33
2207 Indiana Avenue St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,108
Dom 21
$325,000
28
1013 Mississippi Avenue #D St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 4
Sq.Ft. 1,327
Dom 69
$324,900
48
2253 Indiana Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,336
Dom 63
$300,000
32
2935 Saint Vincent Avenue St Louis MO 63104

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,506
Dom 104
$249,900
17
2634 Geyer Avenue St Louis MO 63104

Beds 0
Baths
Sq.Ft. 2,290
Dom 163
$249,000
26
3548 Victor Street #2W St Louis MO 63104

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,239
Dom 29
$245,000
21
3034 Rutger Street St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,814
Dom 46
$99,500
19
2906 Park Avenue St Louis MO 63104

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,672
Dom 37