12 results in search
$525,000
72
24732 State Highway Cc Ewing MO 63440

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,810
Dom 23
$512,000
41
20754 State Highway 6 Lewistown MO 63452

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,048
Dom 71
$489,000
52
26253 State Highway 6 Maywood MO 63454

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,156
Dom 25
$384,000
69
18749 225th Street Lewistown MO 63452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,478
Dom 3
$359,000
62
15213 Woodmann Circle Canton MO 63435

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,411
Dom 21
$299,000
-$16,000
14
27464 327th Avenue La Grange MO 63448

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,545
Dom 35
$248,000
49
405 E Main Street Lewistown MO 63452

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,876
Dom 127
$225,000
14
306 W Monroe La Grange MO 63448

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 24
$155,000
-$5,000
18
19503 State Highway Y Lewistown MO 63452

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,120
Dom 51
$124,900
34
105 S Cherry Street Lewistown MO 63452

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 960
Dom 199
$119,900
15
202 Congress Street La Belle MO 63447

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,232
Dom 72
$89,900
19
806 N 8th Street Canton MO 63435

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 760
Dom 164