12 results in search
$599,900
67
12205 Weber Road Plato MO 65552

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,652
Dom 34
$579,500
-$10,000
83
37595 Westgate Road Plato MO 65552

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,300
Dom 68
$285,000
43
16355 Walnut Road Plato MO 65552

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,865
Dom 7
$284,900
-$5,000
24
10740 Hannah Lane Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,800
Dom 272
$270,000
-$5,000
28
13915 Maple Lane Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,700
Dom 108
$265,000
31
14409 Highway AW Plato MO 65552

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,244
Dom 215
$239,900
40
13955 Cherry Drive Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,516
Dom 81
$215,000
-$5,000
38
16650 Walnut Drive Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,318
Dom 81
$214,900
-$5,000
20
16255 Walnut Road Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,562
Dom 78
$194,900
35
12223 Nodaway Lane Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 47
$169,900
12
13906 Elm Drive Plato MO 65552

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,440
Dom 107
$49,900
10
12496 Eveningshade Road Plato MO 65552

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,712
Dom 57